НАСЛОВНА ЕПИСКОП ПРЕДАВАЊА ЕПИСКОПА ДАВИДА ЕПАРХИЈА НАМЕСНИШТВА ВЕСТИ АРХИВА АДРЕСАР КОНТАКТ

Додела награда ученицима и вероучитељима, учесницима на такмичењу из веронауке

У уторак 11. јуна у конаку цркве Светог Јована Крститеља на Багдали приређен је пријем за наставнике веронауке и ученике који су остварили успех на oпштинском, oкружном и републичком такмичењу из веронауке. Том приликом секретар Просветног одбора Епархије крушевачке, јеромонах Сергије (Радивојевић), је у име епископа крушевачког Господина Давида и Просветног одбора Епархије крушевачке уручио свима похвалнице. Посебне награде додељене су ученицама 7. разреда основне школе "Драгомир Марковић" Ани Марковић, Вишњи Манџукић и Миони Благојевић, као и њиховој наставници Марији Миладиновић, за освојено 2. место на републичком такмичењу.

Честитамо свим ученицима и њиховим наставницима на успеху, залагању и достојном представљању наше Епархије.

Вероучитељица Марија Миладиновић

ЕПИСКОП КРУШЕВАЧКИ ГОСПОДИН ДР ДАВИД (ПЕРОВИЋ)

ПОМОЗИМО ИЗГРАДЊУ ЦРКВЕ СВЕТОГ КНЕЗА ЛАЗАРА

...