Предавање "Од откривења до Царства Небеског", црква Светог Василија Острошког на Бежанијској Коси

Његово Преосвештенство умировљени Епископ захумско-херцеговачки Г.Атанасије (Јевтић) био је гост вероучитеља Архиепископије београдско-карловачке, којима је одржао предавање под насловом "Од откривења до Царства Небеског".

Вероучитељи су се у суботу 22. јануара окупили на свом редовном скупу у Храму Светог Василија Острошког у београдском насељу Бежанијска коса, где је Свету Архијерејску Литургију служио Његово Преосвештенство викарни Епископ хвостански Атанасије (Ракита). Своје једночасовно предавање Епископ Атанасије одржао је у великој сали Парохијског дома цркве Светог Василија Острошког. После предавања Епископ Атанасије свим вероучитељима поклонио је своју књигу "Од откривења до Царства Небеског".

Извор: радио "Светигора"
Трајање: 76:58 мин.

preuzmite

» Упутство за преузимање аудио фајла