Верска настава

bordura 1

Председник Просветног одбора Епархије крушевачке:

Епископ крушевачки Господин др Давид (Перовић)

***

Секретар просветног одбора Епархије крушевачке:

јерођакон Сергије (Радивојевић)

***

Координатори за намесништва:

протојереј Саша Величковић – Намесништво крушевачко

протојереј Владимир Трошић – Намесништво трстеничко

вероучитељ Марко Катић – Намесништво александровачко-бруско

јереј Милан Бањац – Намесништво ћићевачко

јереј Марко Максовић – Намесништво темнићко

 

 

 Вероучитељи у Архијерејском намесништву крушевачком

Координатор: протојереј Саша Величковић

  1. Јереј Милан Антонијевић – Медицинска школа, Крушевац
  2. Марко Пантић – Гимназија, Крушевац
  3. Иван Миладиновић – Техничка школа „Милутин Миланковић“, Крушевац
  4. Ивица Ђорђевић – 1. ОШ „Деспот Стефан“, Горњи Степош, 2. ОШ „Кнез Лазар“, Велики Купци
  5. Јован Љ. Јовановић – ОШ „Владислав Савић Јан“, Паруновац
  6. Љиљана Димитријевић – ОШ „Владислав Савић Јан“, Паруновац
  7. Милена Петровић – ОШ „Жабаре“, Крушевац
  8. Ђакон Стефан Поповић – ОШ „Драгомир Марковић“, Крушевац
  9. Марија Миладиновић – ОШ „Драгомир Марковић“, Крушевац
  10. Растко Петковић – ОШ „Ј. Ј. Змај“, Мудраковац
  11. Игор Коцић – 1.Прва техничка школа, Крушевац, 2. ОШ „Васа Пелагић“, Падеж
  12. Ђакон Душан Југовић – Прва техничка школа, Крушевац
  13. Марија Милић – Хемијско-технолошка школа, Крушевац
  14. Владан Марковић – ОШ „Бранко Радичевић“, Крушевац
  15. Марко Цветковић – ОШ „Јован Поповић“, Крушевац
  16. Ненад Раденковић – 1. ОШ „Јован Поповић“, Крушевац, 2. ОШ „Нада Поповић“, Крушевац
  17. Никола Тришић – 1. ОШ „Свети Сава“, Читлук, 2. ОШ „Брана Павловић“, Коњух
  18. Сања Николић – 1. ОШ „Страхиња Поповић“, Дворане, 2. Економско-трговинска школа, Крушевац, 3. Средња Музичка школа, Крушевац
  19. Милан Јовановић – ОШ „Нада Поповић“, Крушевац
  20. Војин Михајловић – Економско-трговинска школа, Крушевац
  21. Јелена Ерић – СОШО „Веселин Николић“, Крушевац
  22. Далибор Ђорђевић – 1. ОШ „Нада Поповић“, Крушевац, 2. ОШ „Станислав Бинички“, Јасика
  23. Никола Ракић – 1. ОШ „Васа Пелагић“, Падеж, 2. ОШ „Велизар Станковић Корчагин“, В. Шиљеговац, 3. ОШ „Кнез Лазар“, В. Купци, 4. ОШ „Ј. Ј. Змај“, Мудраковац
  24. Момчило Петровић – ОШ „Свети Сава“, Читлук
  25. Милош Брадаш – ОШ „Вук Караџић“, Крушевац
  26. Душица Арсић – ОШ „Станислав Бинички“, Јасика
  27. Јереј Саша Величковић – ОШ „Доситеј Обрадовић“, Крушевац
  28. Јован Д. Јовановић – ОШ „Доситеј Обрадовић“, Крушевац

***

Вероучитељи у Архијерејском намесништву трстеничком

Координатор: протојереј Владимир Трошић

  1. Виолета Јефтић – ОШ „Ј. Ј. Змај“, Тоболац
  2. Монахиња Теодора Спасојевић – ОШ „Ј. Ј. Змај“, Стопања
  3. Милан Вешковац – ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“, Трстеник
  4. Зоран Радивојевић – Техничка школа, Трстеник
  5. Никола Тришић – ОШ „Велика Дренова“, Велика Дренова
  6. Светлана Јанковић – ОШ „Љубивоје Бајић“, Медвеђа
  7. Биљана Ђелекар – ОШ „Ј. Ј. Змај“, Стопања
  8. Ђакон Стефан Ђурђевић – 1. ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“, Трстеник, 2. ОШ „Живадин Апостоловић“, Трстеник, 3. Гимназија „Вук Караџић“, Трстеник
  9. Јереј Владимир Трошић – ОШ „Раде Додић“, Милутовац
  10. Слободан Пешић – ОШ „Раде Додић“, Милутовац
  11. Оливера Јанковић – ОШ „Свети Сава“, Пејовац
  12. Горан Драганац – ОШ „Свети Сава“, Трстеник
  13. Немања Ћосић – 1. ОШ „Кнегиња Милица“, Почековина, 2. ОШ „Ј. Ј. Змај“, Стопања
  14. Ђакон Дејан Смилић – ОШ „Брана Павловић“, Коњуху

***

Вероучитељи у Архијерејском намесништву александровачко-бруском

Координатор: вероучитељ Марко Катић

  1. Марко Катић – 1. ОШ „Аца Алексић“, Александровац, 2. Средња школа са Домом ученика „Св. Трифун“, Александровац
  2. Вајка Величковић – Средња школа са Домом ученика „Свети Трифун“
  3. Илија Ракановић – OШ „Иво Лола Рибар“, Александровац
  4. Слободан Шљивић – ОШ „Ј. Ј. Змај“, Брус
  5. Милан Качаревић – 1. ОШ „Бранко Радичевић“, 2. Разбојна Средња школа, Брус
  6. Стефан Минаковић – 1. ОШ „Аца Алексић“, Александровац, 2. ОШ „Иво Лола Рибар“, Александровац, 3. Средња школа, Брус
  7. Драгана Филиповић – ОШ „Аца Алексић“, Александровац
  8. Јереј Милован Соколовић – 1.ОШ „Вук Стефановић Караџић“, Блажево, 2. ОШ „1. Мај“, Влајковци
  9. Јереј Јовица Крстић – 1. ОШ „Аца Алексић“, Александровац, 2. ОШ „Ј. Ј. Змај“, Брус
  10. Јелена Маринковић – OШ „Иво Лола Рибар“, Александровац
  11. Далибор Ђорђевић – OШ „Иво Лола Рибар“, Александровац

***

Вероучитељи у Архијерејском намесништву ћићевачком

Координатор: јереј Милан Бањац

  1. Јереј Милан Бањац – 1.OШ „Војвода Пријезда“, Сталаћ, 2. ОШ „Бранко Крсмановић”, Сикирица, 3. ОШ „Иван Вушовић“, Ражањ
  2. Јереј Владица Столић – ОШ „Иван Вушовић“, Ражањ
  3. Јереј Милош Пешић – ОШ „Вук Караџић“, Витошевац
  4. Дејан Савић – 1. ОШ „Бранко Крсмановић“, Сикирица, 2. ОШ „Бранко Крсмановић, Д. Мутница
  5. Милош Ђорђевић – 1.ОШ „Доситеј Обрадовић“, Ћићевац, 2. Економско-трговинска школа, Крушевац (ист. одељење у Ћићевцу)

***

Вероучитељи у Архијерејском намесништву темнићком

Координатор: јереј Марко Максовић

  1. Борис Симоновић – 1. ОШ „Јован Курсула“, Варварин, 2. ОШ „Драги Макић“, Бошњане
  2. Душан Маговац – 1. ОШ „Свети Сава“, Бачина, 2. ОШ „Јован Курсула“, Варварин
  3. Ђакон Иван Петронијевић – 1. Средња школа, Варварин, 2. ОШ ,,Драги Макић“, Бошњане
  4. Срећко Јовановић – 1. Средња школа, Варварин, 2. ОШ „Херој Мирко Томић“, Доњи Крчин
  5. Зоран Миленковић – ОШ „Вук Караџић“, Поточац
  6. Андрија Лазаревић – 1. ОШ „Мирко Томић“, Обреж, 2. ОШ „Херој Мирко Томић“, Доњи Крчин

bprdura 2