Владика Давид посетио место за нову цркву у Кошевима и градилиште на Багдали

У петак, 03. априла 2015. године, Епископ крушевачки Господин др Давид је у пратњи секретара проте Драгог Вешковца и Архијерејског намесника крушевачког проте Будимира Којића, посетио место за нову цркву у Кошевима, месту у близини Крушевца. Владику је са благочестивим народом дочекао прота Добривоје Годић.

Плац за изградњу новог храма који ће бити посвећен Богу нашем- Светој Тројици, донирала је породица Николић из Кошева. После обиласка места за нову цркву, присутни су пошли ка дому породице Николић која је за Епископа и уважене госте припремила Трпезу љубави.

По повратку у Крушевац, Владика је посетио и градилиште за нову цркву на Багдали, чији је ктитор породица министра војног у Влади Републике Србије господина Братислава Гашића.