Владика Давид служио у селу Дреновцу код Параћина

У суботу Светле седмице 18. априла 2015. године, Епископ крушевачки Господин др Давид (Перовић) служио је Свету архијерејску Литургију и јутрење у селу Дреновцу код Параћина (Намесништво ћићевачко). Уз саслужење Намесника ћићевачког протојереја Владице Столића, пароха дреновачког протојереја Часлава Јоцића, протојереја-ставрофора Радета Богићевића,протојереја Драгана Андрића, јереја Милана Бањца и протођакона Андрије Јелића. За певницом су предивно појали протојереја-ставрофор Зоран Милојковић, јереј Бранислав Ђорђевић и ђакон Драган Алексић. Након Свете архијерејске Литургије Епископ Давид је обишао радове око обнове спољашности и унурашњости храма и парохијске свечане сале са крстионицом и канцеларијом. Затим парох дреновачки са верним народом угостио је Епископа Давида и свештенство богатом свечаном трпезом.

јереј Милан Бањац