Прослављена слава манастира Коморане

манастир Коморане-22.05.2015.

На празник преноса моштију светог оца нашег Николаја Мирликијског Чудотворца, 22. маја 2015. године, света обитељ у манастиру Коморане је прославила храмовну славу. Светом Литургијом началствовао је умировљени парох крушевачки протојереј-ставрофор Слободан Пешић, коме су саслуживали парох коњушки јереј Александар Димитријевић и ђакони: Дејан Смилић и Андрија Јелић. Настојатељица ове свете обитељи монахиња Марта је својом срдачношћу и љубављу да угости свакога човека добре воље уз помоћ овогодишњег колачара Господина Владице и његове породице угостила људе, како села Коморане, тако и околних села: Љубаве, Мијајловца, Коњуха, и све поклонике који су дошли да честитају славу овој светој обитељи.