Епископ Давид служио бденије у цркви светог Јована у Трмчару

У понедељак поподне, 14. септембра 2015. године,  око 17:00 часова, Епископ крушевачки Господин Давид посетио је цркву светог Јована Крститеља у Трмчарском кључу код Крушевца, где је служено бденије. По благослову Епископа бденије је служио Архијерејски намесник протојереј-ставрофор Будимир Којић, а саслуживали су јереји Милан Крстић и Жељко Марковић и протођакон Андрија Јелић. За певницом су појали секретар Епископа крушевачког протојереј-ставрофор Драги Вешковац, протојереј Игор Шљивић, протојереј Верољуб Благојевић, јереј Милан Томашевић и пензионисани протојереј Христољуб Петронијевић.

Велики број верног народа се окупио у цркви, а потом је надлешни свештеник отац Милан Крстић са верним народом организовао пригодну трпезу за цењене госте и присутне вернике.

За трпезом се отац Милан захвалио Епископу, свештенству и народу на прелепом духовном сабрању.