Света Архијерејска Литургија у селу Голубовцу код Трстеника

DSC_0013

У суботу,  17.октобра 2015. године, на дан светог Стефана и Јелене (Штиљановић), Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Господин др Давид служио је Свету Архијерејску Литургију у цркви свете селикомученице Марине и том приликом је положио свете мошти у Часну Трпезу поменутог храма.

Епископу су саслуживали: Архијерејски намесник трстенички протојереј Марјан Вујовић, парох омашнички јереј Александар Биорац и протођакон Андрија Јелић, док су за певницом појали пароси великоврбнички протојереји Милош Костић и Брана Павловић, а у олтару  прислуживао  г. Дејан Марковић.

Трпезом љубави настављено је празнично славље са нашим духовним родитељем у пријатној и празничној атмосфери, употпуњујући овај заиста радостан и благословен дан.

парох омашнички јереј Александар Биорац