Унет Бадњак у зграду Градске управе

У присуству представника руководства Града Крушевца, председника Скупштине града Живана Николића, заменика градоначелника Јасмине Палуровић, чланова Градског већа, одборника, народних посланика, начелника Расинског управног округа Бранислава Весића, директора јавних предузећа и установа, начелника Градске управе Ивана Анђелића, помоћника градоначелника, запослених у Градској управи и грађана, градоначелник Крушевца Драги Несторовић данас је унео Бадњак у зграду Градске управе.

Чинодејствовао је Епископ крушевачки Господин др Давид са свештеницима цркве Лазарице и Свети Ђорђе, који је том приликом одржао и пригодну беседу.

Честитке свим грађанима православне вероисповести и присутнима у згради Градске управе упутио је и градоначелник Драги Несторовић.

Церемонија уношења и освећења бадњака је увеличана наступом црквеног хора "Свети кнез Лазар".