Света Архијерејска Литургија у манастиру Светих апостола Петра и Павла у Грабову

У суботу, 13. фебруара 2016. године, када наша Света Црква слави Свете бесребренике Кирa и Јована, Епископ крушевачки Господин др Давид служио је Јутарњу службу и  Свету Литургију у манастирском параклису у Грабову.

Епископу су саслуживали намесник ћићевачки протојереј Владица Столић, јереј Милан Бањац и протођакон Андрија Јелић.
Након Свете Литургије, настојатељица манастира монахиња Агапија и монахиња Ана, у манстирском дому, уприличиле су Трпезу љубави за Његово Преосвештенство Епископа Давида , свештенство и присутни народ.

По повратку из Грабова Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Давид обишао је храм Свете Тројице у Претрковцу.  Надлежни парох јереј Драган Смиљанић упознао је Његово Преосвештенство са даљим плановима око обнове храма.

јереј Милан Бањац