Света Архијерејска Литургија у Плочнику

DSC_8326

У суботу, 06. августа 2016. године, на дан св. великомученице Христине и преподобног Поликарпа Печерског, Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Господин др Давид служио је Свету Архијерејску Литургију у храму св. великомученика Георгија у селу Плочник надомак Ћићевца.

Епископу су саслуживали: Архијерејски намесник ражањски протојереј Владица Столић, протојереј Драган Андрејић, јереј Иван Илић, старешина храма јереј Драган Смиљанић, протођакон Андрија Јелић и ђакон Милош Пешић.

Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Господин др Давид је по прочитаном одељку из Јеванђеља изговорио беседу окупљеном верном народу.

Литургијско славље настављено је Трпезом љубави уприличеној од стране верника овог краја и свештеника ове парохије.

ђакон Милош Пешић