Свет Архијерејска Литургија у храму Христовог Васкрсења на Новом гробљу у Крушевцу

DSC_3067

Дана 18. фебрара 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Господин Давид служио је Свету Литургију у храму Христовог Васкрсења на Новом гробљу уз саслужење протопрезвитера-ставрофора Будумира Којића, Архијерејског намесника крушевачког; протопрезвитера-ставрофора Љубише Милошевића, старешине храма светог великомученика и Победоносца Георгија, протопрезвитера-ставрофора Ђорђа Милојковића, протопрезвитера-ставрофора Радета Миловановића и презвитера Ненада Драгичевића.

По прочитаном Јеванђељу Његово Преосвештенство Епископ Давид произнео је пригодну беседу на тему јеванђелског зачала, а после Свете Литургије, уз саслужење свештенства, одслужио је помен свим блажене успомене браћи и сестрама нашим који преминуше са надом на васкрсење и Живот Вечни.

презвитер Ненад Драгичевић