Епископ Давид примио директора Канцеларије за сарадњу са црквама и верским заједницама

DSC_3444

Дана 20. фебруара текуће године, Епархију крушевачку посетио је директор Управе за сарадњу с црквама и верским заједницама др Милета Радојевић са сарадницима. Том приликом, у епархијском Двору у Крушевцу, Епископ крушевачки Господин Давид приредио је пријем за званичнике Владе Републике Србије. Пријему су присуствовале и заменица градоначелника Весна Лазаревић, као и помоћница за друштвене делатности Јелена Милановић.

Приликом посете, директор Управе за вере посетио је Саборну цркву у Крушевцу, цркву Лазарицу, цркву (у изградњи) Светог апостола Павла и Светог Николаја Мирликијског у насељу ''Уједињене нације'', Општину и цркву у Ражњу, цркву у Претраковцу и манастир Светих Апостола Петра и Павла у Грабову. У Општини Ражањ, Епископа Давида и директора Управе за вере, дочекао је Председник Општине Ражањ господин Добрица Стојковић.

презвитер Александар Николић