Братски састанак и исповест свештенства Намесништва крушевачког

У петак, 07. априла 2017. године, на велики празник Благовести, у цркви Свете Тројице у селу Бела Вода код Крушевца, Епископ крушевачки Господин Давид служио је Свету Литургију уз саслужење Секретара Епископа крушевачког протојереја-ставрофора Драгог Вешковца, Архијерејског намесника крушевачког протојереја-ставрофора Будимира Којића, протојереја-ставрофора у пензији Алексе Симеуновића, пароха крушевачког протојереја Александра Ерића, пароха мајдевског протојереја Верољуба Благојевића, протојереја у пензији Петра Јераковића, пароха мудраковачког протојереја Ивана Цветковића, пароха беловодског јереја Мирољуба Симеуновића, протођакона Андрије Јелића те ђаконa Стефана Поповића и Александра Аџића.

Велики број парохијана беловодске парохије је пришао Светој Чаши. Овог дана сви свештеници Архијерејског намесништва крушевачког пришли су светој Тајни исповести код исповедника Епархије крушевачке протојереја-ставрофора Драгише Јовановића.

По завршеном богослужењу парох беловодски о. Мирољуб је заједно са својим парохијанима и одборницима припремио празничну Трпезу љубави.