Света Архијерејска Литургија у град Сталаћу

DSC_8987

У недељу 30. априла 2017. године, недељи Мироносицâ, Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Господин Давид служио је Свету Архијерејску Литургију у цркви Свете Тројице у град Сталаћу.

Његовом Преосвештенству Епископу крушевачком Господину Давиду саслуживали су: Архијерејски намесник ћићевачки протојереј Владица Столић, протојереј Горан Радивојевић, протођакон Андрија Јелић и ђакон Милош Пешић. Епископу је чтецирао г-дин Душан Арсић, а за певницом је појао г-дин Стефан Ђурђевић.

По прочитаном одељку из Јеванђеља беседу је произнео Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Господин Давид.

Литургија је настављена Трпезом љубави у сали парохијског дома при храму Свете Тројице у град Сталаћу за коју се постарао протојереј Горан Радивојевић са породицом и верницима ове парохије.

ђакон Милош Пешић