Света Архијерејска Литургија у Медвеђи код Трстеника

У петак 12. маја 2017. године, на дан светог Василија Острошког  Епископ крушевачки Г. Давид служио је Свету Архијерејску Литургију у Медвеђи. Епископу Давиду су саслуживали: Архијеејски намесник трстенички протојереј Марјан Вујовић, протојереј Владимир Трошић и јереји Љубиша Петровић, Ненад Недић, Мирослав Михајловић, као и ђакони Андрија Јелић и Дејан Смилић. За певницом   је појао јереј Иван Живковић.

После Литургије на којој су се причестила присутна деца и одрасли, и послушали беседу свога архипастира Владике Давида, надлежни пароси су припремили Трпезу љубави, на којој су верници и свештеници са Епископом разменили мишљења, али и изнели проблеме које постоје на парохији и добили поуке на који начин да их превазиђу.

Јереј Ненад Недић