Света Литургија на празник светог Игнатија Богоносца у Саборној цркви у Крушевцу

У уторак, 2. јануара 2018. године, на празник светог Игнатија Богоносца, Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Г. Давид служио је Свету Литургију у Саборном храму светог Георгија у граду Крушевцу.

Епископу Давиду  су саслуживали: Архијерејски намесник крушевачки протојереј-ставрофор Будимир Којић, протојереј-ставрофор Даргиша Јовановић, протојереј Ненад Радосављевић, протојереј Драгић Илић, јереј ненад Драгичевић и протођакон Андрија Јелић.

По благослову Архијереја, беседу верном народу изговорио је  протојереј Драгић Илић.

Апостол је прочитао теолог г. Марко Ракоњац а чтецирао је богословац Димитрије Радосављевић. Одговарања на Литургији појали су свештеници, појци овога храма, вероучитељи и теолози.

протојереј-ставрофор Ђорђе Милојковић