Исповест свештенства Архијерејског намесништва крушевачког

DSC_5813

У петак, 2. фебруара 2018. године, Епископ крушевачки Господин Давид служио је Свету Литургију Пређеосвећених Дарова у цркви свете Петке у Шанцу код Крушевца, а поводом исповести свештенства Архијерејског намесништва крушевачког. Владици Давиду су саслуживали парох јабланички протојереј Мирослав Гајић, парох крушеваки протојереј Перица Стојић, парох II мудраковачки протојереј Иван Цветковић, парох I дворански јереј Милан Крстић и протођакон Андрија Јелић. После одслужене службе, у парохијском дому, приређена је Трпеза љубави трудом свештеника шаначког о. Далибора Весића и његових добрих и вредних парохијанâ. За време Трпезе љубави свештеници су разговарали са својим Архијерејем, а на крају су сви чули очинску поуку коју је изговорио наш Владика Давид.