Свечано бденије у цркви светог Илије у Ражњу

У навечерје празника претече другог доласка Христовог светог Илије, Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Давид, служио је празнично бденије у храму истоименог пророка у Ражњу.

Том приликом епископу су саслуживали: Секретар Епархије крушевачке протојереј-ставрофор Драги Вешковац, игуман св. Романа протосинђел Дамаскин, парох први ћићевачки протојереј-ставрофор Раде Богићевић, Архијерејски намесник ћићевачки протојереј Владица Столић и ђакон Стефан Ђурђевић.

За певницом су појали свештеници овог намесништва: протонамесник Срђан Миленковић, јереј Иван Живковић, јереј Раде Радивојевић, теолози, богослови и чтеци овог намесништва.

По одслуженом бденију, Епископа, свештенство, председника Општине Ражањ, подпредседника и сабрани народ Божји, домаћин ове парохије укрепио је Трпезом љубави под терасом парохијског дома.
У наставку вечери Епископ је присуствовао свечаности под називом "Ја погледах преко кола"  где је одржао поздравну реч.

протојереј Владица Столић