Светом архијерејском Литургијом прослављена храмовна слава у Ћићевцу

На празник нашег најславнијег просветитеља Светог Саве, Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Господин Давид, служио је Свету архијерејску Литургију у храму Светог Саве у Ћићевцу. Његовом Преосвештенству саслуживали су свештеници ћићевачког храма протојереј-ставрофор Раде Богићевић и протонамесник Срђан Миленковић, као и протођакон Андрија Јелић.

За певницом су милозвучно појала господа Милан Вешковац и Милош Ђорђевић.

Лепим и топлим речима Епископ се обратио присутнима, подсећајући све да увек пред собом гледају Христа, да не буду слепи за Њега, гори него они који слепи за свет нису слепи за Господа. Након свете Литургије, Епископ је пререзао Славски колач, поделио деци пакетиће и након послужења у дому свештеника Срђана, узео учешће у Трпези љубави овогодишњег колачара господина Војкана Петковића.

јереј Милош Пешић