Света архијерејска Литургија у Браљини

У недељу 08. септембра 2019. године, на дан светих мученика Адријана и Наталије Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Господин Давид служио је Божанствену Литургију светог Јована Златоустог у цркви Светог Саве у Браљини.

Његовом Преосвештенству саслуживали су: Архијерејски намесник ћићевачки и парох ражањски протојереј Владица Столић, парох лучински протојереј Дејан Антић и протођакон Његовог Преосвештенства Андрија Јелић.

Након прочитаног одељка из Јеванђеља, као и на завршетку Литургије, Епископ крушевачки Господин Давид благом речју поучавао је верни народ.

По завршеној светој Литургији уприличена је Трпеза љубави у парохијском дому свештеника Дејана Антића којом је настављено празновање.

јереј Милош Пешић