Одржан семинар за вероучитеље Епархије крушевачке

1

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа крушевачког Господина др Давида, а у организацији Центра за стручно усавршавање Крушевац и Просветног  одбора Епархије крушевачке одржан је 29. фебруара 2020. године, семинар  за вероучитеље наше Епархије са темом „Планирање и реализација разредне наставе и предметне наставе у основној школи и наставе православног катихизиса према иновативним методама“. Предавачи на семинару су били Живорад Миленовић, доктор педагошких наука, Учитељски факултет у Призрену – Лепосавићу и Бошко Миловановић, доктор методике разредне наставе, Учитељски факултет у Призрену – Лепосавићу.

Учесници семинара су били у прилици да стекну нова сазнања којима ће моћи да унапреде свој рад на пољу ширења Христове науке.  Уважене предаваче и вероучитеље поздравио је Епископ крушевачки господин Давид, који се, у  свом поздравном обраћању, присетио својих школских и учитељских дана, те нагласио значај црквене службе учитељства и личности учитеља у одрастању, васпитању и образовању  сваког човека.

Стефан Минаковић, вероучитељ

1