Света Литургија у Великој Дренови на празник светог Харалампија

На дан када прослављамо светог Харалампија служена је света Литургија у Великој Дренови. Началствовао је протојереј Владимир Трошић уз саслужење јереја Марка Чуљића, Милана Алексића, јереја Дејана Смилића и ђакона Ђорђа Којића, док су за певницом појали: протојереј-ставрофор Вељко Гашић, и појац храма Бориша Радић. После резања славског колача,  старешина храма протојереј Мирослав Михајловић позвао је све присутне вернике да пређу у гостопримницу новосаграђеног парохијског дома.

Он је нагласио да је ово прво окупљање у новом дому, коме недостаје још радова до пуног сјаја али је већ спремна да дочека прве госте. Сви присутни су послужени од стране овогодишњих колачара Звездане Ступљанин и њених унука Срећка и Срђана. Председник Црквеног Одбора г. Вуча Јаћовић том приликом уручио је захвалнице за показану ревност и том приликом похвалио: Ивана и Игора Ратајца, Дејана Ћосића, Борјанку Вукојевић и Боришу Радића  из Велике Дренове, као и Миланку Јовановић из Трстеника.

протојереј Мирослав М. Михајловић