Исповест и братски састанак свештенства Архијерејског намесништва ћићевачког у Глувну недељу

Његово преосвештенство Епископ крушевачки господин Давид сабрао је духовне пастире архијерејског намесништва ћићевачког у Глувну недељу када још обележавамо и спомен Марије Египћанке. Његовом преосвештенству су саслуживали Архијерејски намесник ћићевачки  јереј Милош Пешић, старешина храма Светог Саве у Ћићевцу протонамесник Срђан Миленковић и ђакони Ненад Матић и Стефан Миладиновић.

Кроз богонадахнуту беседу првојерарх Епископије крушевачке нас је позвао да се добро преиспитамо у нашим молбама Господу позивајући се на речи јеванђеља које је и сам Исус Христос упутио двојици апостола. Можемо ли носити крст који тражимо да нам се натовари на наша плећа односно да ли смо спремни за то што иштемо у својим молитвама пред Богом.

Након исповести духовних пастира ћићевачког намесништва уследила је трпеза љубави где је јереј Иван Илић, парох плански, проузнео слово о Литургији пређеосвећених дарова - души илити центру великопосних богослужења.

ђакон Стефан Миладиновић