Света архијерејска Литургија у храму Светог Ђорђа у Крушевцу

У недељу, 17. априла 2022. године на дан када Света Православна Црква прославља празник Цвети- улазак Господа Исуса Христа у Јерусалим, Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Давид служио је Свету архијерејску Литургију у саборној цркви светог великомученика и победоносца Георгија. Епископу су саслуживали протојереј-ставрофор Љубиша Милошевић, протојереј Драгиша Јовановић, протојереј Ненад Радосављевић, протојереј Милош Костић, јереј Ненад Драгичевић и ђакони Ненад Матић и Јован Миленковић. Појали су појци саборног храма предвођени теологом Миланом Костићем а апостол је прочитао богословац Новак Мијушковић. На крају Свете Литургије, Епископ је поучио верни народ и подсетио на значај овог великог празника и предстојеће Велике, Страсне седмице.