КОНЦЕРТ ДУХОВНЕ МУЗИКЕ

16.06.2022 Koncert Duhovne Muzike 3

Са благословом Епископа крушевачког Г. Давида 16. јуна 2022. године у Саборном храму светог Ђорђа у Крушевцу одржан је концерт духовне музике . Славећи Господа кроз глас и музику наступили су: дечји црквени хор ,,Свети кнез Лазар", монаси манастира Суково, као гости вечери и мешовити црквени хор  ,,Свети кнез Лазар" из цркве Лазарице. Хоровима диригују диригенти Весна Пешић, Теодора Вешковац и Ружица Вешковац. Велики број свештеника и свештеномонаха као и све присутне међу којима и Градоначелницу града Крушевца госпођу Јасмину Палуровић, који су искористили несвакидашњу прилику да чују и уживају у разноврсном репертоару духовне музике, у име владике Давида поздравили су отац Жељко Марковић и отац Ђорђе Милојковић, старешине храмова Лазарице и Светог Ђорђа.

Милена Поповић, члан хора