Запис са Симпосиона "Свети Арсеније и Бјелопавлићи", манастир Ждребаоник код Даниловграда

У емисији Катедра, уочи празника Светог Арсенија Сремца Архиепископа Српског, из архиве нашег Радија, доносимо запис са Симпосиона "Свети Арсеније и Бјелопавлићи" који је одржан 8. новембра 2006. године у манастиру Ждребаоник код Даниловграда.

У емисији доносимо предавања Његовог Високопреосвештенства Архиепископа цетињског Митрополита црногорско-приморског Г. Амфилохија, Његовог Преосвештенства умировљеног Епископа захумско-херцеговачког Г. Атанасија, протојереја проф. Др Предрага Пузовића и професора Милутина Вековића. На поменутом скупу су још говорили и академик Зоран Лакић, проф. Др Жељко Вујадиновић и професор Перо Радоњић.

Извор: радио "Светигора"
Трајање: 82:11 мин.

preuzmite

» Упутство за преузимање аудио фајла