Верска настава

bordura 1

Председник Просветног одбора Епархије крушевачке:

Епископ крушевачки Господин др Давид (Перовић)

***

Секретар просветног одбора Епархије крушевачке:

јеромонах Сергије (Радивојевић)

***

Координатори за намесништва:

вероучитељ Марко Цветковић – Намесништво крушевачко

протојереј Владимир Трошић – Намесништво трстеничко

вероучитељ Марко Катић – Намесништво александровачко-бруско

јереј Милан Бањац – Намесништво ћићевачко

ђакон Иван Петронијевић – Намесништво темнићко

 

 

Вероучитељи у Архијерејском намесништву крушевачком

Координатор:  вероучитељ Марко J. Цветковић

e-mail: [email protected]

  1. Јереј Милан Антонијевић– Медицинска школа у Крушевцу, ОШ,,Велизар Станковић Корчагин“ у Великом Шиљеговцу
  2. Душица Арсић – ОШ „Станислав Бинички“ у Јасици
  3. Милош Брадаш – ОШ „Вук Караџић“ у Крушевцу
  4. Протојереј Саша Величковић – ОШ „Доситеј Обрадовић“ у Крушевцу
  5. Ђакон Милан Вешковац – ОШ „Драгомир Марковић“ у Крушевцу
  6. Весна Драгичевић – ОШ „Нада Поповић“ у Крушевцу, ОШ „Јован Јовановић Змај“ у Крушевцу, ОШ „Свети Сава“ у Читлуку
  7. Ивица Ђорђевић – ОШ „Деспот Стефан“ у Горњем Степошу, ОШ „Кнез Лазар“ у Великим Купцима
  8. Јелена Ерић – ШОСО „Веселин Николић“ у Крушевцу
  9. Ђакон Јован Д. Јовановић – ОШ „Доситеј Обрадовић“ у Крушевцу
  10. Јован Љ. Јовановић– ОШ „Владислав Савић Јан“ у Паруновцу
  11. Ђакон Душан Југовић – Прва техничка школа у Крушевцу
  12. Милан Јовановић – ОШ „Нада Поповић“ у Крушевцу
  13. Владан Марковић – ОШ „Бранко Радичевић“ у Крушевцу
  14. Марија Милић – Хемијско-технолошка школа у Крушевцу
  15. Марија Миладиновић – ОШ „Драгомир Марковић“ у Крушевцу
  16. Иван Миладиновић – Политехничка школа „Милутин Миланковић“ у Крушевцу
  17. Војин Михајловић – Економска школа у Крушевцу
  18. Сања Николић – Економска школа у Крушевцу, ОШ „Страхиња Поповић“ у Дворану, Музичка школа „Стеван Христић“ у Крушевцу
  19. Марко Пантић – Гимназија у Крушевцу
  20. Јереј Растко Петковић – ОШ „Јован Јовановић Змај“ у Крушевцу
  21. Милена Петровић – ОШ „Жабаре“ у Жабару
  22. Момчило Петровић – ОШ „Свети Сава“ у Читлуку
  23. Ненад Раденковић – ОШ „Јован Поповић“ у Крушевцу, ОШ „Нада Поповић“ у Крушевцу
  24. Ђакон Никола Ракић –ОШ „Васа Пелагић“ у Падежу
  25. Светозар Стојановић – Прва техничка школа у Крушевцу, ОШ „Кнез Лазар“ у Великим Купцима
  26. Марко Ј. Цветковић – ОШ ,,Јован Поповић” у Крушевцу

***

Вероучитељи у Архијерејском намесништву трстеничком

Координатор: протојереј Владимир Трошић

  1. Биљана Ђелекар – ОШ „Јован Јовановић Змај“ у Стопањи
  2. Виолета Јефтић – ОШ „Јован Јовановић Змај“ у Стопањи
  3. Горан Драганац – ОШ „Раде Додић“ у Милутовцу, ОШ „Свети Сава“ у Трстенику, ОШ „Велика Дренова“
  4. Слободан Пешић – ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ у Трстенику
  5. Зоран Радивојевић – Техничка школа у Трстенику
  6. Монахиња Теодора Спасојевић – ОШ „Јован Јовановић Змај“ у Стопањи
  7. Немања Ћосић – ОШ “Кнегиња Милица” у Почековини, ОШ „Јован Јовановић Змај“ у Стопањи
  8. Никола Тришић – ОШ „Велика Дренова“
  9. Оливера Јанковић – ОШ “Свети Сава” у Пејовцу
  10. Ђакон Стефан Ђурђевић – Гимназија у Трстенику, ОШ „Живадин Апостоловић у Трстенику, ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“
  11. Светлана Јанковић – ОШ “Љубивоје Бајић” у Медвеђи
  12. Срђан Томашевић – ОШ „Раде Додић“ у Милутовцу
  13. Ђакон Дејан Смилић – ОШ ”Брана Павловић” у Коњуху

***

Вероучитељи у Архијерејском намесништву александровачко-бруском

Координатор: вероучитељ Марко Катић

  1. Драгана Филиповић – ОШ „Аца Алексић“ у Александровцу
  2. Вајка Величковић – Средња Школа са Домом ученика „Свети Трифун“ у Александровцу
  3. Илија Ракановић – ОШ „Иво Лола Рибар“ у Александровцу
  4. Презвитер Јовица Крстић – ОШ „Аца Алексић“ у Александровцу, ОШ „Јован Јовановић Змај“ у Брусу
  5. Марко Катић – ОШ „Аца Алексић“ у Александровцу, Средња Школа са Домом ученика „Свети Трифун“ у Александровцу
  6. Презвитер Милан Качаревић – ОШ „Бранко Радичевић” у Разбојни
  7. Презвитер Милован Соколовић – ОШ „Вук Стефановић Караџић“ у Блажеву
  8. Слободан Шљивић – ОШ „Јован Јовановић Змај“ у Брусу
  9. Јелена Маринковић – ОШ „Иво Лола Рибар“ у Александровцу
  10. Стефан Минаковић – ОШ „Аца Алексић“ у Александровцу, ОШ „Иво Лола Рибар“ у Александровцу, ОШ „Вук Стефановић Караџић“ у Блажеву, Средња Школа у Брусу

***

Вероучитељи у Архијерејском намесништву ћићевачком

Координатор: јереј Милан Бањац

  1. Презвитер Милан Бањац – ОШ ‘“Војвода Пријезда“ у Сталаћу, ОШ „Иван Вушовић“ у Ражњу, ОШ у Сикирици, ОШ „Радоје Домановић“ у Параћину
  2. Милош Ђорђевић – ОШ „Доситеј Обрадовић“ у Ћићевцу, Економска школа-Крушевац, подручно одељење у Ћићевцу
  3. Презвитер Владица Столић – ОШ „Иван Вушовић“ у Ражњу
  4. Презвитер Дејан Савић – ОШ у Сикирици, ОШ „Бранко Крсмановић“ у Доњој Мутници
  5. Милан Ђорђевић – ОШ „Вук Караџић“ у Витошевцу

***

Вероучитељи у Архијерејском намесништву темнићком

Координатор: ђакон Иван Петронијевић

  1. Андрија Лазаревић – ОШ „Мирко Томић“ у Обрежу, ОШ „Херој Мирко Томић“ у Доњем Крчину,
  2. Срећко Јовановић – Средњој школи у Варварину, ОШ „Херој Мирко Томић“ у Доњем Крчину
  3. Ђакон Иван Петронијевић – Средњој школи у Варварину, ОШ „Драги Макић“ у Бошњану
  4. Зоран Миленковић – ОШ „Вук Караџић“ у Поточцу
  5. Душан Маговац – ОШ „Свети Сава“ у Бачини, ОШ „Јован Курсула“ у Варварину
  6. Борис Симоновић – ОШ „Јован Курсула“ у Варварину, ОШ „Драги Макић“ у Бошњану

bprdura 2